«Гаряча лінія» першого заступника начальника Тячівського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області

2018-07-20 14:43:23

19 травня п.р. відбулася «гаряча лінія» першого заступника начальника Тячівського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області – Данилич Ріти Василівни.

Звернення, з якими громадяни звернулись на «гарячу лінію» здебільшого стосувались питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, надавались роз’яснення щодо оформлення пенсій майбутнім пенсіонерам, запропонувала оформити відповідну заяву в управлінні щодо отримання кожного місяця працюючими смс-повідомлень щодо свого страхового стажу.
Нагадуємо, що «пряма телефонна гаряча лінія» першого заступника начальника управління працює кожного третього четверга місяця.