• Новини / Суспільство

Громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує!

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ
    04086 Україна, Київ, вул. Бакинська 37-Г, офіс 306
    тел.: +38 044-453-73-43, e-mail: svitmolodi@ukr.net

Керівникам обласних, районних, районних  у містах, містах обласного значення державних адміністрацій
    Керівникам обласних, районних, міських, сільських, селищних рад

Щодо участі у міжнародному семінарі ]
    Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте засвідчити свою повагу державним адміністраціям та проінформувати про те, що з 25 по 31 жовтня 2018 року в м. Мілан (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» (програма додається).
    Метою семінару є ознайомлення з європейськими програмами превентивного спрямування, а також із функціюванням суб’єктів профілактичної діяльності в країнах європейського простору; актуалізація необхідності розробки та запровадження нових форм та вдосконалення існуючих превентивних заходів серед молоді в Україні.
    До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, національної поліції, закладів системи освіти і охорони здоров’я, які забезпечують превентивну діяльність серед молоді, інші зацікавлені спеціалісти.
    Просимо проінформувати підпорядковані районні, міські структурні підрозділи про організацію семінару, а також розмістити інформацію про захід на підвідомчих сайтах.
    Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації, що відбуватиметься до 10 вересня 2018 року, звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80, 093-273-11-26.

Координатор проекту,
    полковник міліції у відставці