30 липня в Україні та світі відзначатиметься Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

2018-07-27 13:38:20

В Ужгороді проведуть інформаційну акцію щодо протидії торгівлі людьми

Цього дня в Ужгороді у рамках проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії „#протиДІЙ торгівлі людьми” відбудеться акція „Лабіринт можливостей”, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища.
Детальніше про інформаційну акцію, а також про стан роботи з протидії торгівлі людьми в області, у четвер, 26 липня, на брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА розкажуть:

Михайло Петрішка – директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА;
Василь Савчин – головний спеціаліст відділу з питань сім'ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА;
Юрій Роговий – заступник начальника відділу боротьби зі злочинами, повязаними з торгівлею людьми ГУ Нацполіції в Закарпатській області.

Початок о 09.30
Запрошуються представники ЗМІ