• Новини / Заходи / Суспільство

  На Закарпатті пройдуть змагання з гірських перегонів «Бескид 2018»


  4 та 5 серпня на території сіл Вільшинки та Лумшори, що на Перечинщині, відбудуться V та VІ етапи Чемпіонату України з гірських перегонів «Бескид 2018» («IX BESKID»). Участь у змаганнях візьмуть 19 гонщиків, зокрема, із Ужгорода, Львова, Києва.


  У суботу, 4 серпня учасники вийдуть на старт ділянки «Вільшинки» (довжина 2,7 кілометри), наступного дня - на старт ділянки «Лумшори» (3,1 кілометри). Протягом двох днів вони здійснюватимуть вільні, кваліфікаційні та залікові заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників. Ввечері неділі, 5 серпня, у селі Турички Перечинського району відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців і призерів п’ятого та шостого етапів Чемпіонату.
  Особливістю цьогорічних перегонів, організатором яких виступив Галицький Автомобільний Клуб за підтримки Закарпатської ОДА, є те, що гонщики піднімуться на найвищу точку змагань року (236 метрів) і тестуватимуть абсолютно нові траси з асфальтовим покриттям.
  З повним списком учасників можна ознайомитися за посиланням: http://gac.org.ua/mc_results/hill_climb_beskid_2018-1/entry_list.html
  Контакти для ЗМІ: Директор Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков (моб. 067-455-34-44) yezenkov@gmail.com
  Медіа-директор Юлія Матвєєва (моб. 067-288-78-72)
  julyamatveeva@gmail.com