Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2018-08-07 16:00:12

Сьогодні 07.08.18 р. в Тячівській райдержадміністрації відбулося чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови РДА, голови комісії Михайла Полажинця.

На комісії розглянуто ряд питань щодо надання дозволу на виготовлення дитячих закордонних паспортів, та їх тимчасові виїзди за кордон, встановлення днів та годин зустрічей з малолітніми, доцільності позбавлення батьківських прав, призначення опікунства, набуття майнових прав дитини тощо.  А також  затвердження та перезатвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.
З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей та  взяті на контроль до їх повного виконання.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації