ПРО ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ТВАРИННИЦТВА

2018-08-08 10:36:29

Відповідно до п. 9 постанови Кабінету Міністрів Українивід 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», фізичним особам на безповоротній основі надається дотація за вирощування до тринадцяти-місячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.
З метою залучення у реалізації державної програми підтримки тваринництва якомога більшої кількості власників тварин, просимо відповідальних осіб органів місцевого самоврядування опрацювати та звернути особливу увагу на умови, порядок отримання бюджетної дотації, строки подання відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107.
Наголошуємо, що документи органи місцевого самоврядування приймають від власників тварин протягом бюджетного року, опрацьовують, узагальнюють та подають департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відомість фізичних осіб (оригінал) за станом на 1 вересня та 1 грудня, зареєстровану у відповідному порядку, засвідчену підписом голови сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади та завірену печаткою у терміни до 5 вересня та         5 грудня.
Відомості надаються органами місцевого самоврядування до 5 вересня (станом на 1 вересня поточного року) за матеріалами, прийнятими від фізичних осіб у період з 1 травня до 1 вересня 2018 року в  електронному вигляді(скановані з підписом, печаткою та зареєстрованих у відповідному порядку)   на e-mail: depapr@carpathia.gov.ua   та   у     паперовому     виглядінарочним або за поштовою адресою: пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008, Департамент агропромислового розвитку, каб.247 (телефон для довідок: (0312) 63-04-46, 066-263-68-09, відділ тваринництва).
Відділ агропромислового розвитку
Тячівської районної державної адміністрації