• Новини / Актуальне / Головне

Запрошуємо на святкування Дня незалежності України

З нагоди 27-ї річниці проголошення незалежності України - знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, з метою її гідного відзначення у 2018 році у районі заплановано провести ряд заходів.
    У четвер, 23 серпня о 9 :00 відбудеться церемонія підняття українського та бойового прапора на горі Капуна, с.Руське Поле та о 11.00 -  пл. Незалежності перед адмінбудівлею Тячівської РДА та районної ради.
    О 11.30  перед Тячівським будинком культури пройде свято Вишиваного рушника, в рамках якого заплановані виставка рушників та патріотичний флешмоб.
    Урочисті збори та концертна програма за участі колективів художньої самодіяльності розпочнуться о 12.00 у великому залі РБК .
    Також відповідні заходи з відзначення такої важливої дати для України відбудуться в усіх населених пунктах району.
    У неділю 26 серпня 2018 року в м. Тячів пройде велика святкова програма "Із днем народження, Україно!" за участі народного артиста України Івана Поповича та національного ансамблю пісні і танцю "Гуцулія", яка розпочнеться о 19.30 за к.ч.
    Запрошуємо представників громадськості і всіх небайдужих громадян долучитись до святкування 27-ї річниці Дня незалежності та Дня Державного Прапора України.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації