ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИВ П’ЯТЬОХ МЕШКАНЦІВ ЗАКАРПАТТЯ І ПОСМЕРТНО НАГОРОДИВ ОФІЦЕРА 128-Ї ГІРСЬКО-ПІХОТНОЇ БРИГАДИ

2018-08-27 11:43:56

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України». У списку нагороджених є й п’ятеро мешканців Закарпаття. Так, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоєно МАДЯР-НОВАК Вірі Василівні – викладачеві комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора» Закарпатської обласної ради.
Почесне звання «Заслужений лісівник України» присвоєно ПАПАРИЗІ Степану Степановичу – лісничому Говерлянського лісництва державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство».
Почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України» присвоєно СОЧЦІ Василю Васильовичу – художникові прикладного мистецтва.
Почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» присвоєно РОМАНЮКУ Івану Івановичу – генеральному директорові товариства «ЗакарпатЄвроТранс».
Почесне звання «Заслужений художник України» присвоєно БАБИНЦЮ Йосипу Михайловичу – художникові-живописцю.
Окремим указом «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Президент України відзначив орденом Богдана Хмельницького ряд військовослужбовців, серед яких посмертно – старшого лейтенанта ОЛЬХОВСЬКОГО Георгія Сергійовича, командира гірсько-штурмової роти 15-го батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади, котрий героїчно загинув 23 серпня.
Остання зміна сторінки: 27-08-2018 08:24