У Тячівській РДА відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2018-08-27 16:57:45

Сьогодні 27.08.18 р. в Тячівській райдержадміністрації відбулося почергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови РДА, голови комісії Михайла Полажинця.

На комісії розглянуто повторне клопотання служби у справах дітей державної адміністрації щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр Б., меш. с Крива. Вивчивши дане питання,  комісія вирішила відібрати неповнолітнього  з сім'ї без позбавлення батьківських прав.
Також на засіданні було розглянуті інші повідомлення та клопотання  щодо неналежного виконання батьківських обов'язків відносно дітей. У підсумку прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання..
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації