На зустрічі було обговорено ряд актуальних питань:
Використання освітніх субвенцій у 2025 році
Проаналізовано стан використання коштів державного бюджету в розрізі громад.
Розвиток туристичного потенціалу Тячівщини
Павло Басараба закликав громади доєднатися до реалізації амбітного проєкту, спрямованого на популяризацію туристичних ресурсів району. Представники громад поділилися своїми пропозиціями та баченням перспектив розвитку цієї сфери.
Безпека дітей у закладах освіти
Обговорено заходи зі створення безпечного освітнього середовища та протидії небезпечним провокаціям.
«Школа повинна не лише навчати дітей, а й дбати про їхню безпеку. Це означає створення умов, де учні захищені від травм і небезпек, почуваються комфортно й не стикаються з булінгом, а також мають захист від шкідливої інформації. Досягти цього можна лише завдяки спільній роботі вчителів, батьків та самих дітей», – наголосила Мар’яна Попович, начальник управління освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
Окрему увагу під час наради приділили питанню національно-патріотичного виховання
Старший інструктор Закарпатського обласного центру Національного спротиву при Закарпатській ОВА Михайло Марушевський повідомив про необхідність створення в кожній громаді осередку для викладання предмету «Захист України». Він підкреслив, що всі вчителі цього предмету мають пройти курс базової підготовки у Тячівському центрі підготовки населення до національного спротиву.
Також виступив начальник відділу призову Тячівського РТЦК та СП Віталій Кертвелеші, який окреслив актуальні завдання у сфері військово-патріотичного виховання учнів.
У результаті обговорення було визначено конкретні завдання та домовлено про їх реалізацію у тісній взаємодії.
Пресслужба Тячівської РВА




