Пряма телефонна «гаряча» лінія

2018-08-30 09:36:22

Вчора, 28 серпня, в Тячівському об’єднаному управлінні ПФУ Закарпатської обл. відбулася пряма телефонна «гаряча» лінія. На питання мешканців Тячівщини відповідав начальник управління Сергій Данилич. Було надано консультації з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії. Зокрема, громадяни цікавилися щодо розміру пенсії.

Також, під час спілкування, жителі району уточнювали інформацію щодо отриманих ними СМС-повідомлень на свої мобільні телефони про набутий страховий стаж та перерахований ЄСВ. Крім того, Сергій Данилич звернув увагу, що ставши користувачем ВЕБ-порталу, можна отримати інформацію про суми заробітної плати, про які звітують роботодавці, набутий страховий стаж та стан пенсійного забезпечення.