• Новини / Заходи / Суспільство

У Нижній Апші створено робоче місце фахівців Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду

30 серпня 2018 року в приміщенні сільської ради с. Нижня Апша Тячівського району запрацювало новостворене віддалене робоче місце фахівців Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області для обслуговування громадян
    .

Сюди за консультаціями та роз’ясненнями з різних питань пенсійного забезпечення можуть звертатися громадяни з навколишніх сіл: Солотвино, Грушево, Гл. Потік, Середнє Водяне, Топчино.
             У день відкриття начальник управління Сергій Данилич ознайомив працівників сільської ради та відвідувачів з порядком роботи віддаленого робочого місця в майбутньому. Прийом громадян працівниками управління буде проводитись за погодженим сільською радою с. Нижня Апша графіком.
             В найближчий час буде опубліковано у ЗМІ графік роботи та прийому громадян працівниками Фонду.
                                                                                         Адміністрація управління