Голова РДА Василь Дем'янчук провів особистий прийом громадян

2018-09-04 13:44:49

Одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади є питання розгляду звернень та організації особистого прийому  громадян. У Тячівській  райдержадміністрації  систематично проводяться особисті прийоми, під час яких громадяни мають змогу звернутися до керівництва району за кваліфікованою порадою,  допомогою або підтримкою.

Для оперативного вирішення звернень на прийомі також були присутні перший заступник голови державної адміністрації Михайло Полажинець, начальник Тячівського УСЗН  Василь Бонка та  в. о завідувача сектору по роботі із  зверненням громадян Марина Кошілко.

Відтак 04 вересня 2018 року головою райдержадміністрації Василем Дем’янчуком  проведено черговий особистий прийом. До керівника району  побували декілька осіб району, якими були порушені запити щодо надання матеріальної допомоги, землекористування, забезпечення пільгових категорій населення дровами тощо.
За результатами прийому очільник району дав доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації