НА ЗАКАРПАТТЯ ЧЕКАЄ НАСИЧЕНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

2018-09-19 09:26:40


20 вересня на Закарпатті стартує Міжнародний туристичний тиждень – масштабна подія відбудеться в області вже втретє. Про подробиці програми та змістовне наповнення заходів під час брифінгу у Закарпатській ОДА розповіли директор обласного департаменту економічного розвитку і торгівлі Денис Ман та заступник директора департаменту – начальник управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Любов Когуч.
«Лише ті регіони, які у своїй економіці роблять ставку на розвиток туристичної інфраструктури, можуть спланувати і провести такий насичений тематичний тиждень. Скажу, що з-поміж інших областей України такі заходи організовують лише Закарпаття й Одещина. Цього року маємо досить змістовну і цікаву програму. Зокрема, вже 21-22 вересня під час Міжнародної туристичної виставки «Тур’євроцентр Закарпаття» у «Совиному гнізді» буде названо середньостатистичного закарпатського туриста і озвучено середній чек, який він тут залишає», – розповів Денис Ман.
Мета Міжнародного туристичного тижня – привернути увагу до досягнень у сфері туризму, а також виявити завдання, які будуть стояти перед туристичним ринком у 2019 році, наголосити на конкретних проблемах та показати, як реалізовується Програма розвитку туризму і курортів.
Цьогорічний захід вже має кілька рекордів. Зокрема, організатори отримали заявки від максимальної за останні три роки кількості закордонних учасників. Так, до Закарпаття приїдуть 11 учасників з-за кордону, представники з 14 областей України та з усіх районів краю.
«Тур’євроцентр Закарпаття» проводитиметься в області вже всімнадцяте. Участь у заході також візьмуть понад 20 представників туристичної сфери – туроператори, представники закладів розміщення та харчування, господарі сільських садиб і суб’єкти господарювання, що надають послуги з організації активного відпочинку. Долучаться до виставки виробники гастрономічної продукції – сиру, вина, меду», – зазначила Любов Когуч.
Закарпатська область стала ефективним майданчиком для кіновиробництва. Значна увага приділялася області, коли знімався фільм «Захар Беркут» за участі Роберта Патріка чи фільм «Останній крок» із Жаном Рено. Відтак, з 21 по 23 вересня відбудеться «Скаут-тур для представників кіновиробничих підприємств», аби показати кіновиробникам, що цікавого для даної галузі може надати Закарпаття.
«До Дня туризму у Закарпатській ОДА відбудеться конференція на тему: «Три «Т» в туризмі: туризм, транспорт, технології», яка цього року присвячується гастрономічному та винному туризмові. До слова, 2018 рік Національною туристичною організацією було оголошено саме роком гастрономії. А для Закарпаття – це взагалі одна з головних родзинок, акцентів і переваг у туристичній галузі», – додав Денис Ман.
У рамках Дня туризму відбудеться нагородження кращих представників туристичної сфери відзнаками та грамотами.
Туристичний тиждень підведе підсумки маркетингового дослідження про моніторинг туристичних потоків на території області. Крім того, будуть презентовані новинки туристичного продукту кожного району області.
Нагадаємо, що Всесвітній день туризму відзначають щорічно 27 вересня, а з 1998 року – це і День туризму в Україні. Його мета – пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв'язків між народами різних країн.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00