• Новини / Суспільство

  ОРГКОМІТЕТ ВИЗНАЧИВ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ЦЬОГОРІЧНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОРУМУ «ЗАКАРПАТТЯ – БІЗНЕС В ЦЕНТРІ ЄВРОПИ»


  У вівторок, 18 вересня, відбулося перше засідання організаційного комітету з проведення інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Було визначено тематику та основні напрямки роботи Форуму, який традиційно збере в Ужгороді представників дипкорпусу іноземних держав, інвестиційних та бізнесових кіл, виноробних регіонів України, торгово-промислової палати, банківських установ, промисловців.
  Захід проходитиме 10 жовтня 2018 року в історично-культурному комплексі «Совине гніздо». Говоритимуть учасники Форуму про розвиток виноградарства та виноробства на Закарпатті. Формат бізнес-івенту передбачає функціонування трьох панельних дискусій: «Законодавчі можливості: вирішення актуальних питань виноробної галузі», «Вино та винні дегустації: як правильно сформувати туристичний продукт на прикладі Закарпатської області», «Міжнародний досвід у виноробстві та продажах: практичні кейси».
  Як повідомили у департаменті економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА, проведення Форуму дасть можливість привернути додаткову увагу європейської ділової спільноти до торговельно-економічних можливостей області та її економічно-інвестиційного потенціалу.
  Зареєструватися для участі можна на сайті http://invest-forum.com.ua.
  Остання зміна сторінки: 18-09-2018 16:28