В УЖГОРОДІ УКРАЇНСЬКІ ТА ШВЕЙЦАРСЬКІ ФАХІВЦІ ОБГОВОРЯТЬ ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ПОСЛУГ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

2018-09-19 09:45:53

19-21 вересня в Ужгороді проходитиме науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: „Актуальні питання у сфері надання комплексних послуг особам з інвалідністю”.
Під час заходу фахівці України та Швейцарської Конфедерації розглядатимуть питання вдосконалення системи надання комплексних послуг особам з інвалідністю, сучасні методи медико-психологічної реабілітації осіб з інвалідністю та використання мультидисциплінарного підходу.
За результатами конференції буде підготовлено резолюцію про сприяння активному покращенню стандартів надання послуг особам з інвалідністю та роботи закладів області.
Організатори заходу – департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА, благодійна організація „Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті”, Швейцарська асоціація „Парасолька” та факультет здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ „Ужгородський Національний Університет”.
Пленарні засідання проходитимуть у конференц-залі Ужгородського  національного університету (площа Народна, 3). Секційні засідання (практикуми) – у приміщеннях факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ (вул. І.Франка, 1). Реєстрація учасників 19 вересня з 13:30 до 14:00 в холі ректорату УжНУ (площа Народна, 3). Відкриття о 14.00
Заключне пленарне засідання науково-практичної конференції відбудеться у п’ятницю, 21 вересня, у сесійній залі Закарпатської обласної ради (площа Народна, 4). Реєстрація учасників з 9:30. Початок о 10:00
Остання зміна сторінки: 18-09-2018 14:14