В селі Нересниця триває капітальний ремонт вулиці Івана Франка

2018-09-20 12:43:12

Як і обіцяв під час недавньої  зустрічі з мешканцями вулиці І. Франка голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук,  її  оновлення відбудеться у вересні цього року.

Попередньо виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено тендер капітального ремонту автомобільної дороги місцевого значення  "Нересниця - Широкий Луг - Пригід", який виграла фірма "Мега ЛТД" і вже розпочала ремонтні роботи.
За словами сільського голови Василя Гасинця наразі заплановано за державні кошти встелити новенький асфальт на вулиці Івана Франка протяжністю 1750 метрів  від автомобільного мосту через річку Лужанка.
Минулого тижня дорожники розпочали ремонт і за сприятливих погодних умов його буде завершено у визначений термін.
Як наголосив очільник району Василь Дем'янчук, який на днях побував на об'єкті, в селі Нересниця  за останні роки виконано чималий об'єм  робіт, завдяки чому вдалося суттєво покращити інфраструктуру доріг цього населеного пункту.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації