На Тячівщині жінкам вручили «ПАКУНОК МАЛЮКА»

2018-09-20 16:05:11

Сьогодні перший заступник голови  Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець за участі  начальника Тячівського УСЗН Василя Бонки вручили двом жінкам, які нещодавно народили дітей,  "пакунки  малюка".

Відтак було наголошено, що «пакунок малюка» – це набір першочергово необхідних дитячих речей, одягу та засобів гігієни для новонародженого маляти, що вручають батькам, у яких народжується друга і більше дитина.
Такі набори в Україні видаються сім’ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року. Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень.
Крім одягу та інших важливих для дитини речей, «бейбі-бокс» також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.
Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43 × 70 × 27 см з додатково укріпленим дном.
Михайло Полажинець привітав жінок з народженням дітей і побажав малюкам рости здоровими та щасливими на радість батькам і гордість країни.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації