• Новини / Заходи

  Тячівських рятівників привітали з професійним днем  17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Відтак з нагоди професійного свята привітали та відзначили працівників Тячівського РВ УДСНС в Закарпатській області.
  На подвір’ї райвідділу зібрався особовий склад працівників цивільного захисту Тячівщини та міста, яких прийшла привітати місцева влада – голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, в.о. голови районної ради Ігор Грабарь, Тячівський міський голова Іван Ковач.
  –       Ваша професія увібрала у себе найвідповідальніші завдання, які націлені на рятування людських життів. Адже бувають випадки, коли ви є другими після Бога на кого сподіваються люди. Бажаю вам завжди мати належні можливості для виконання свого непростого службового обов’язку, щастя, злагоди та миру у ваших сім’ях, – відзначив міський голова Іван Ковач.         
  На адресу представників найхоробрішої професії звучали теплі привітання, які були закріплені Грамотами та Подяками.
  За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди відзначення Дня рятівника Грамотами Тячівської міської ради нагороджено: Миколу Михалчича, Ростислава Губаля, Іштвана Чурку, Василя Кричфалушія, Миколу Попа, Василя Думнича.
  Зі щирими привітаннями та службовими відзнаками з нагоди професійного свята до колег звернулися начальник Тячівського РВ УДСНС України в Закарпатській області Михайло Горбан та начальник Тячівського ДПРЧ-8 Олександр Гайдош.
  На завершення урочистостей для почесних гостей організували екскурсію райвідділом, де наразі збудовано нову котельню та проведено ремонт.
  Газета Тячів Іванна Фіцай