До цього не можна звикати: (навіть якщо "усі так живуть")
2026-03-23 17:54:14
З часом людина звикає до всякого: те, що здавалося жахливим, перестає лякати. Імена та спогади тьмяніють, і ми опиняємося у новій реальності. У ній, на жаль, легко загубити й себе.