Стартує призов офіцерів запасу

2018-09-28 14:40:31

У жовтні-листопаді 2018 року проводиться призов осіб офіцерського складу. На військову службу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу

(закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання. Призов  буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок.

Строк військової служби  за призовом для осіб  офіцерського складу складає 18 місяців. У разі неявки офіцерів запасу без поважних причин за викликом вони несуть адміністративну або кримінальну відповідальність. Наявність поважних причин для нез’явлення до пункту збору повинна бути документально підтверджена.
Грошове забезпечення осіб офіцерського складу за призовом – від 10 000 гривень на місяць.
За детальною інформацією радимо звертатися до нас за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49.
Тячівський РВК.