Підготовку до опалювального сезону обговорили на понеділковій нараді в РДА

2018-10-01 14:38:24

Сьогодні, (
01.10.18) відбулася чергова понеділкова нарада, яку провів голова РДА Василь Дем'янчук.

В нараді також взяли участь - перший заступник голови Михайло Полажинець, керівник апарату Богдан Макусій, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, керівник Тячівської місцевої прокуратури Іван Швед, заступник начальника відділу Тячівської поліції Юрій Чепка, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організації району.
            Про  стан підготовки господарського комплексу та об'єктів бюджетної сфери  до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років інформували: начальник  відділу культури державної адміністрації Василь Гудак, начальник  управління освіти державної адміністрації Марія Думнич,  головний спеціаліст  відділу охорони здоров'я  державної  адміністрації Марія Маркуш, начальник відділу енергоефективності, житлово-комунального господарства та інфраструктури державної адміністрації Катерина Фаловська, начальник Тячівської філії “Райавтодор” Василь Варга.
           Про готовність водного господарства до роботи в осінньо – зимовий період розповів головний інженер  міжрайонного управління водного господарства у Тячівському районі Микола Тхорук, зокрема що стосується забезпечення запасів піщано-гравійної суміші на випадок надзвичайних ситуацій тощо.
          Окрім того на нараді були розглянуті й інші важливі питання життєдіяльності району щодо ремонту доріг, забезпечення газопостачання, надання субсидій, землекористування, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведення осіннього призову, роздержавлення ЗМІ тощо.  Особлива увага зверталась на проблеми та обговорювались шляхи їх вирішення.
          На завершення наради очільник РДА Василь Дем'янчук  наголосив, що тільки своєчасно розпочатий та якісно виконаний весь комплекс заходів по підготовці до опалювального періоду може гарантувати стабільну роботу закладів бюджетної сфери у осінньо-зимовий період.
          За результатами засідання підготовлені відповідні доручення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації