СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

2018-10-03 13:33:04

Тячівський РВК вкотре наголошує на перевагах військової служби за контрактом у Збройних Силах України:
1. Одноразова грошова виплата особам, що вперше уклали контракт, сягає до 17000 гривень:
• особам рядового складу — 8 прожиткових мінімумів;

• особам сержантського складу — 9 прожиткових мінімумів;
• особам офіцерського складу — 10 прожиткових мінімумів.
2. Додаткова щомісячна грошова винагорода за участь в операції об’єднаних сил:
• на першій лінії оборони — 10000 грн,
• на 2-й, 3-й лініях оборони — 4500 грн.
3. Підйомна допомога у разі переїзду військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом або у зв’язку з переміщенням на нове місце служби, передислокацією військової частини (підрозділу військової частини), установи, організації їм виплачується в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім’ї, який переїхав з ним на нове місце військової служби.
4. Компенсація коштів за піднайом житла для військовослужбовців.
5. А також: можливість зробити кар'єру; можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном; якісне безкоштовне медичне обслуговування; можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту); щорічна основна та додаткові відпустки; безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді; право на пенсію після 25 років вислуги; інші соціальні гарантії встановлені законами.

За детальною інформацією радимо звертатися до нас за адресою: м. Тячів, вул.. Незалежності, 49