• Новини / Освіта

  В ОБЛАСТІ ВЖЕ ОЗДОРОВЛЕНО ПОНАД 46 ТИСЯЧ ДІТЕЙ


  Станом на 1 жовтня поточного року в області оздоровленням та відпочинком охоплено близько 46,5 тисяч дітей шкільного віку, з них 26,8 тисяч – діти пільгових категорій (38% від загальної кількості).
  Для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, цьогоріч в обласному та місцевих бюджетах виділено і використано 27 мільйонів 678 тисяч гривень, що на 73% більше, ніж минулого року. Додатково було залучено понад 24 мільйона гривень від благодійних організацій, що на 36% більше показника 2017 року.
  Такі дані озвучили під час засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови штабу, директора департаменту соціального захисту населення Михайла Петрішки.
  – Цьогорічна оздоровча кампанія в області пройшла успішно. Протягом цього часу в оздоровчих закладах не зафіксовано випадків отруєння або надзвичайних ситуацій, – наголосив М. Петрішка.
  Департаментом соціального захисту населення було придбано 753 путівки в оздоровчі заклади Закарпаття та Одеської області на загальну суму 4 мільйона 250 тисяч гривень. Із них 580 путівок на відпочинок та 140 – на оздоровлення. Цього року вперше у рамках регіональної програми оздоровлення батьки окремих категорій дітей мали можливість частково оплатити вартість путівки (10 та 30 %).
  Найкращу спільну роботу продемонстрували Іршавська, Мукачівська, Тячівська, Берегівська, Ужгородська, Міжгірська райдержадміністрації, виконкоми всіх міських рад (за винятком міста Чоп), де оздоровлено від однієї до п’яти тисяч дітей. Що стосується об’єднаних територіальних громад, то за кошти власних бюджетів оздоровлювали дітей лише Полянська (76% від загальної кількості дітей пільгових категорій), Іршавська (38%) та Тячівська (19%) ОТГ.
  Наразі продовжують діяти тематично-оздоровчі зміни в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» та Міжнародному дитячому центрі «Артек», куди на оздоровлення і відпочинок відправлено 740 закарпатських дітей.
  Остання зміна сторінки: 04-10-2018 10:25