• Актуальне / Заходи / Суспільство / Головне

Про проведення осіннього призову та ліквідацію стихійної торгівлі обговорили під час наради при голові Тячівської РДА

15 вересня,  голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук провів нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ, організацій району, головами сільських та селищних рад району.  Участь в нараді  взяли також заступники голови адміністрації Михайло Полажинець та Віктор Погар.

З інформацією стосовно організації та проведення черговогоосіннього призову на строкову військову службу, про проблемні питання з виконання заходів та пропозиціями щодо їх вирішення перед учасниками наради виступив Тячівський районний військовий комісар Ігор ТИЩУК , який закликав керівників дільниць активізувати роботу щодо сумлінного виконання заходів з оповіщення призовників. В ході наради наголошено  на тому, потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військовим комісаріатом, районною владою та правоохоронними органами, а юнакам Тячівщини потрібно бути справжніми чоловіками, уміти захищати свою сім’ю, свій рід та Батьківщину.  Присутнім надані відповідні доручення та рекомендації щодо якісного проведення у Тячівському районі осіннього призову громадян на строкову військову службу за всіма напрямками роботи, адже на сьогодні залишаються 8 сільських рад, які не подали призовників на військову службу.
      Нагадуємо, згідно Указу Президента України № 44/2017, призову до армії підлягають громадяни чоловічої статі, які не отримали звільнення або відстрочку від військової служби. Призовний вік строковиків  з 20 до 27 років.
       Також, військовий комісар Ігор Тищук нагородив грамотами сільських голів, учасників 10-ти денних навчальних, військових  зборів, зокрема, Буштинського селищного голову Івана Паша, Дулівського сільського голову Василя Майора та Тереблянського сільського голову Руслана Янчія.
        На порядку денному ще одне неабияк важливе запитання стосовно ліквідації місць стихійної торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження на території населених пунктів району, про що й проінформував начальник управління Держпродспоживслужби в Тячівському районі Іван МИКУЛЯНЕЦЬ.   Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. У жодній європейській країні не побачимо вуличних продавців крамом на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях. Проте на вулицях та в інших невстановлених місцях розгорнулася ціла мережа несанкціонованого збуту м’ясних і молочних продуктів, риби, городини тощо.
       - Для ліквідації стихійної торгівлі, в першу чергу, мають налаштуватись мешканці району. Необхідно зауважити, що громадяни, купуючи продукти харчування у невстановлених місцях, не можуть бути впевнені у їхній якості. Особливо це стосується м’ясної, кисломолочної продукції, риби. Така продукція таїть в собі високий ризик для здоров’я і життя людей! – про що зауважив голова РДА Василь Дем’янчук.
      З метою впорядкування торгівлі, додержання вимог законодавства щодо якості та безпеки товарів, захисту прав споживачів, в ході наради надано доручення сільським головам вжити заходи відповідно до діючого законодавства щодо припинення стихійної торгівлі на приринкових територіях та на вулицях міста.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації