• Актуальне / Заходи / Суспільство

  Привітання начальника служби у справах дітей Тячівської РДА з Днем усиновлення        Дорогі жителі Тячівщини!
    Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята, – усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу,прийомних батьків, опікунів, працівників служби  у справах дітей .

    День усиновлення в Україні ми відзначаємо разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.
  Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.
  Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення .Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім'ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!
  Начальник служби у справах дітей                                                                                 О.Роспопа