• Актуальне / Заходи

  Голова Тячівської РДА відвідав новозбудовану котельню Нересницької ДЛ


    Нещодавно,у Нересницькій дільничній лікарні завершено будівництво котельні зі встановленням сучасного твердопаливного котла, відтак на днях, голова Тячіської РДА Василь Дем'янчук разом з обласним депутатом Василем Федурцьо відвідав новозбудовану котельню. Для будівництва якого виділено 1 млн грн з Фонду регіонального розвитку, за сприяння голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та голови РДА Василя Дем'янчука, 300 тис грн з бюджету Нересницької сільської ради. 

    За інформацією, будівельні роботи зі спорудженням стін будівлі та встановлення самого котла розпочали роботу на початку осені, а завершилися перед початком опалювального сезону. І вже зараз відвідувачі та працівники Нересницької дільничної лікарні мають змогу переконатися у перевагах роботи нової котельні. 
   Модуль котельної складається з блоків: котельний зал, побутове приміщення, бункер для вугілля з запасом на 7 днів. Котельна установка складається з твердопаливного водонагрівального котла "ARDENZ" (Україна) з ручним завантаженням палива по 400 кВт. 
    "Відкриття такого типу котельні - це ще один крок вперед до енергетичної незалежності нашої країни. Альтернативні джерела енергетичного забезпечення - це шлях до європейського майбутнього. Такими кроками, можемо чітко демонструвати, що навіть невеликі міста та селища можуть здійснювати великі кроки до енернетично незалежної країни", - зазначив Василь Дем'янчук.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації