«Велике будівництво» на Тячівщині: дитсадок у Нижній Апші - на стадії завершення

2020-07-28 09:52:31
Голова Тячівської РДА Тімур Аверін та перший заступник Олександр Шеверя навідався на один із об’єктів «Великого будівництва»   на Тячівщині, яке здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

Новий дитсадок, який споруджується в селі Нижня Апша  відповідатиме найвищим вимогам щодо потреб дитини та її розвитку.
Як розповів директор підрядної організації ТОВ «Данінвестбуд» Василь Дан, наразі виконано весь об’єм запланованих робіт, вже завозяться меблі та здійснюється благоустрій території.
ДНЗ розрахований на 100 місць, загальна кошторисна вартість об’єкту  складає 23410, 153 тис.грн., у 2020 році з ДФРР виділено 9500,0 тис.грн.
- Будівництво дитсадка знаходиться на фінішній прямій, потрібно ще декілька днів сприятливої погоди і заклад буде готовий до здачі в експлуатацію. Хотілося б відкриття об’єкта приурочити до Дня Незалежності України, - найважливішого свята нашої держави. І тим самим показати, що країна в нас будується, розвивається і має велике майбутнє, - наголосив у підсумку робочої поїздки  голова Тячівської РДА Тімур Аверін.
Преслужба Тячівської райдержадміністрації