До кінця вересня з'явиться можливість видрукувати COVID-сертифікат із додатка «Дія»

2021-09-17 22:57:11

Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан, уже до кінця вересня COVID-сертифікат можна буде видрукувати із додатка Дія.

У застосунку ці документи стали доступними ще з липня. Згенерувати їх можна у розділі «Послуги» — «COVID-сертифікат» за допомогою Дія.Підпису.

Додаток містить внутрішній та зовнішній документи-підтвердження імунізації.

У першому – «жовтий» сертифікат, якщо особа зробила одне щеплення, та «зелений», який свідчить про завершення вакцинального циклу.

Поки що друк планують запустити тільки для зелених COVID-сертифікатів.

«Нова функція дуже зручна, оскільки уже не потрібно буде звертатися до лікаря за отриманням документа у паперовому вигляді», — наголосив Олександр Пацкан.

За словами заступника очільника краю, особа, котра не має додатка Дія, зможе самостійно отримати паперовий варіант через Єдиний портал державних послуг Дія.