• Актуальне / Охорона здоров'я / Новини Закарпаття

Розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – це одне із пріоритетних завдань для керівництва області

Розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – це одне із пріоритетних завдань сьогодні. На цьому наголосив заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
    За його словами, невдовзі у с. Малий Березний запрацює новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Будівельні роботи завершені, на черзі – встановлення сучасного медичного обладнання.
    Тут отримуватимуть якісну первинну медичну допомогу жителі громади, а це майже 1300 осіб.
    «Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського "Велике будівництво" медицина у сільській місцевості Закарпаття стає ще доступнішою», – підкреслив Іштван Петрушка.