Ремонт маршруту Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів триває

2021-10-12 15:30:26
На Рахівщині активно відновлюють дорогу Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів, протяжність якої в області складає майже 200 км.
Про це повідомляє заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іштван Петрушка.
«Роботу підрядної організації тут значно ускладнює гірський рельєф. Саме тому є потреба у якісному влаштуванні підпірних стінок та системи водовідведення», – наголосив заступник голови ОДА.
Зараз на 153 км з боку річки Чорна Тиса влаштовують низову підпірну стінку з монолітного бетону та завершують ремонт дорожнього одягу. Також на 400 метрах маршруту розширили проїжджу частину з 6 м до 8 м.
«Автодорога національного значення Н-09 – одна з ключових транспортних артерій Закарпатської області. У межах Президентської Програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» до кінця 2021 року її відновлять повністю», – підкреслив Іштван Петрушка.