• Актуальне / Спорт / Суспільство / Новини Закарпаття

Відтепер нова спортивна локація доступна для кожного у Сваляві.

Відтепер нова спортивна локація доступна для кожного у Сваляві. Про відкриття ще одного Активного парку в області повідомив Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА.
    «Для краян це чудова можливість реалізувати свій спортивний потенціал, досягнути бажаної форми та просто займатися фізичними вправами без жодних витрат», — наголосив Анатолій Полосков.
    За його словами, у парку можна просканувати таблички з QR-кодом і переглянути відео провідного спортсмена чи іншої відомої особи, та, дотримуючись вказівок, проводити повноцінне тренування на свіжому повітрі.
    Для занять спортом тут є лавка для тонусу м'язів, координаційна лінія, різнорівневі турніки, бруси та вільний майданчик для фітнесу.
    «Реалізувати ініціативу та створити у різних куточках області такі об'єкти вдалося завдяки соціальному проєкту Президента Володимира Зеленського "Активні парки – локації здорової України" у межах програми "Здорова Україна"», — зауважив Анатолій Полосков.