В області розширюють мережу закладів охорони здоров’я у сільській місцевості. Нова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтів.

2021-10-23 12:00:25
Вобласті розширюють мережу закладів охорони здоров’я у сільській місцевості та покращують доступ закарпатців до якісних медичних послуг.
З вересня цього року в Голубиному успішно функціонує новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини.
«У закладі охорони здоров’я пацієнтів приймають у просторих та обладнаних кабінетах, є лабораторія з сучасним оснащенням та все необхідне для стерилізації приміщень, що надважливо у період пандемії», – зауважив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.
В амбулаторії обслуговують понад 2 тисячі осіб. Усі охочі з Голубиного чи навколишніх сіл можуть укласти декларацію з сімейними лікарями та отримувати тут первинну допомогу.
«Розвиток медицини у сільській місцевості краю – наше пріоритетне завдання. Продовжуємо втілювати в життя амбітні проєкти в межах програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"», – підкреслив очільник області.
Головна лікарка КНП «ЦПМСД Полянської сільської ради» Оксана Пілка додає, що у закладі функціонує тимчасовий пункт щеплення. Місцеві жителі активно імунізуються проти COVID-19 в комфортних умовах і мають на вибір три вакцини Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00