Між селами Луг та Ділове зведуть підпірну стінку висотою понад 3 метри

2021-10-23 16:00:09
Умежах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області відновлюють автошляхи та мостові переходи.
Іштван Петрушка, заступник голови облдержадміністрації, прокоментував хід робіт на одній із ділянок маршруту Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.
За його словами, між селами Луг та Ділове дорожники прибирають верхній укіс для влаштування верхової підпірної стіни із монолітного бетону.
Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатської області, спеціальна укріплювальна конструкція матиме довжину 470 м, а висота становитиме понад 3 м.
«Реалізовуємо амбітні проєкти Глави держави та розбудовуємо якісні європейські дороги в цілому Закарпатті», – зауважив Іштван Петрушка.