«Працюємо відповідально, а результат нашої роботи – довготривалість та якість нових доріг», – Ашар Унглу

2021-10-24 17:00:26
Продовжуємо знайомити Вас із фахівцями, які розбудовують дорожню інфраструктуру Закарпаття.
Сьогодні – це 25-річний інженер Ашар Унглу з компанії ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».
Протягом семи років хлопець ремонтує автошляхи. Спершу працював удома, у Туреччині, а тепер уже четвертий рік влаштовує нове дорожнє покриття в Україні – у Львові, Полтаві, Запоріжжі та, зокрема, й у нашому краї.
«Працюємо відповідально, а результат нашої роботи – довготривалість та якість нових доріг», – підкреслює Ашар Унглу.
Зараз у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» хлопець ремонтує автошлях територіального значення Т-07-12 Перечин – Свалява.