У с. Луг на Рахівщині повністю відремонтували дорожнє покриття.

2021-10-25 17:08:38
Ус. Луг на Рахівщині повністю відремонтували дорожнє покриття. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
«На маршруті національного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів ремонт триває одразу в кількох населених пунктах, а на певних ділянках роботи на фінальному етапі», – підкреслив заступник очільника області.
Як зазначають у підрядній організації, в Лузі вже нанесли поперечну та поздовжню розмітку, а також позначили пішохідні переходи.
«Окрім цього, для зручності та безпеки пішоходів і водіїв у населеному пункті відновили тротуари й встановили бар’єрне огородження», – додав Ігор Шинкарюк.
Масштабні роботи з відновлення дорожньої інфраструктури області тривають завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Раніше ми писали, що в селі Луг відфрезерували дорожнє полотно, підсилили основу, уклали шари крупнозернистого та щебенево-мастикового асфальтобетону.