Уздовж Тиси на Рахівщині зводять одразу кілька підпірних стінок, що захищатимуть оновлене дорожнє полотно.

2021-10-26 17:09:25
На кількох ділянках автошляху національного значення Н-09 Рахів – Івано-Франківськ – Львів тривають ремонтні роботи. Про це інформує Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА.
За його словами, масштабне відновлення дорожньої інфраструктури області стало можливим завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».
«Невдовзі маршрут, що з’єднує три західні області України, буде в належному експлуатаційному стані. На Н-09 дорожники продовжують влаштовувати нове покриття, ремонтують мости і будують підпірні стінки», – зауважив Іштван Петрушка.
Так, уздовж Тиси на Рахівщині підрядна організація зводить спеціальні укріплювальні конструкції: на початку Яблунівського перевалу – верхову підпірну стінку з монолітного бетону, а в Квасах – низову, що сягатиме 6 м у висоту.
Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, при в’їзді у Рахів дорожники також виконують комплекс робіт із підсипки узбіч, установки металевого огородження, влаштування низових підпірних стінок із габіонів.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00