«Велике будівництво» на Закарпатті: Президент України Володимир Зеленський поділився відео про реалізацію ініціативи в межах нашої області.

2021-10-26 17:11:53
Два роки тому, наприкінці жовтня 2019-го, Президент України Володимир Зеленський анонсував програму «Велике будівництво», а сьогодні опублікував відео про роботи в межах ініціативи на Закарпатті.«Це край, де розташований географічний центр Європи і який має потенціал, щоб стати ще й її інфраструктурним центром», – зазначив Володимир Зеленський.
Нові дороги, лікарні, школи, садочки, стадіони, басейни, ЦНАПи, культурні об’єкти та ще багато іншого – результат, на якому не збирається зупинятися Глава держави.
Для Президента вкрай важливо, щоб його відчував кожен регіон – на заході й на сході, на півдні, півночі і в центрі нашої прекрасної України.
«Майже весь 2021 рік разом із командою допомагали Президенту реалізовувати програму, кожен проєкт та будівництво.
Це десятки завершених, розпочатих та започаткованих перспективних проєктів найвищого рівня. Сьогодні усе це бачать і відчувають наші громади», – підкреслив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00