На Мукачівщині в с. Сусково незабаром запрацює оновлена амбулаторія. Проєкт реалізували завдяки національній програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

2021-10-26 11:10:32
Проєкт капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Сусково Мукачівського району вдалося реалізувати завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
За його словами, кошторисна вартість об’єкта склала понад 2,5 млн грн. З державного бюджету для цього виділили понад 1 млн 600 тис. грн, інше профінансували з місцевого бюджету. 
Зараз очікують декларацію на введення амбулаторії в експлуатацію.
Медичний заклад буде обслуговувати та забезпечувати послугами первинної медико-санітарної допомоги жителів сіл Сусково та Пасіка.
«Доступ до якісної медицини для всіх закарпатців незалежно від місця їхнього проживання – пріоритет для Президента України і керівництва області. Покращення якості медичних послуг, у тому числі й у сільській місцевості, успішний проєкт, який демонструє тісну співпрацю органів влади всіх рівнів»,  прокоментував Мирослав Білецький.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00