За два роки на Закарпатті побудовано та реконструйовано 46 лікувальних закладів, 13 шкіл та дитсадочків, 562 км доріг. А плани на 2022 рік, за словами Президента Володимира Зеленського, ще масштабніші.

2021-10-27 11:19:37
Президент України Володимир Зеленський розмістив у Facebook ролик, в якому розповів про підсумки двох років реалізації програми «Велике будівництво» на Закарпатті.
Закарпатська область, на думку глави держави, не лише є місцем, до розташований географічний центр Європи, а також має потенціал, щоб стати ще й її інфраструктурним центром.
«Два роки тому, наприкінці жовтня 2019-го, я анонсував «Велике будівництво». Нові дороги, лікарні, школи, садочки, стадіони, басейни, ЦНАПи, культурні об’єкти та ще багато іншого – результат, на якому ми не збираємося зупинятися. І для мене вкрай важливо, щоб його відчував кожен регіон – на заході й на сході, на півдні, півночі і в центрі нашої прекрасної України», — прокоментував оприлюднене відео Володимир Зеленський.
За два роки на Закарпатті побудовано та реконструйовано 46 лікувальних закладів, 13 шкіл та дитсадочків, 562 км доріг. А плани на 2022 рік, за словами президента, ще масштабніші.
«Туристичний потенціал Закарпаття та інфраструктурні умови є для мене найважливішим питанням», — резюмував він.
Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський зазначив, що при реалізації програми «Велике будівництво» розвиток інфраструктури прикордонних областей перебуває у центрі особливої уваги, бо це зменшує ризики впливу на інших країн.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00