Одразу на кількох відрізках автошляху Р-21 Долина – Хуст завершують ремонт.

2021-10-28 18:00:23
Дорога регіонального значення Р-21 Долина – Хуст – один із тих автошляхів, повне відновлення яких заплановане до кінця року в межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
За його словами, на кількох відрізках завершуються роботи. Так, згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області вже закінчили влаштовувати низові і верхові підпірні стінки з габіонів неподалік с. Березово.
«Окрім того, низову підпірну стінку з монолітного бетону зводять у селі Нижній Бистрий. З бетону тут влаштовують «тіло» стінки, виготовляють арматурні сітки та заливають фундамент», – прокоментував Мирослав Білецький.
Протяжність автошляху Р-21 складає понад 83 км, частину з якого вдалося відновити у 2020 році, решту планують відремонтувати до кінця 2021 року.