У смт Кольчино Мукачівського району відкрили Активний парк – сучасну локацію для корисного дозвілля.

2021-10-29 12:48:17
Керівництво Закарпаття разом із громадою відкрило черговий сучасний об'єкт спортивної інфраструктури для жителів Мукачівщини.
Активний парк відтепер функціонує і в смт Кольчино. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.
Проєкт вдалося реалізувати завдяки соціальній програмі Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України» у межах ініціативи «Здорова Україна».
«Тепер займатися спортом стало легко та доступно: аби потренуватися, достатньо прийти на локацію, просканувати QR-код та обрати програму занять із визначеним рівнем складності», – зауважив Анатолій Полосков.
За його словами, навіть якщо особа не має ніякої практики у тренуваннях, хвилюватися не варто, адже онлайн-інструктори все детально розповідають, показують і наголошують на інтенсивності. Окрім основних вправ, є відео із розминкою та заминкою, оскільки це важливі етапи тренування.
Уже під час відкриття молодь та діти сканували коди та виконували різні вправи, що вкотре підкреслює важливість такої локації.
«Ми працюємо над тим, аби спорт був доступним кожному як у великому місті, так і в малому селі», – наголосив Анатолій Полосков.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00