В урочищі Кузій забетонували 340 м майбутньої підпірної стінки

2021-10-29 15:19:57
УЗакарпатті продовжують відновлювати маршрут Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
На різних ділянках автошляху ремонтують дорожнє полотно, мости й мостові переходи, будують укріплювальні конструкції. Про це інформує заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
За його словами, в урочищі Кузій на Рахівщині споруджують верхову підпірну стінку, загальна протяжність якої становитиме 470 м.
Як зазначають у підрядній організації, працівники уже забетонували 340 метрів, сто з них – протягом останнього місяця.
«На цій ділянці Н-09 зводять одразу кілька таких надійних та міцних укріплювальних конструкцій, що захищають дороги від обвалів і зсувів ґрунту», — зауважив Ігор Шинкарюк.