Висококваліфіковані фахівці уже кілька місяців надають жителям Тячівщини своєчасну та якісну допомогу в новому приймальному відділенні районної лікарні.

2021-10-30 10:00:31
Висококваліфіковані фахівці уже кілька місяців надають жителям Тячівщини своєчасну та якісну допомогу в новому приймальному відділенні районної лікарні. Про це інформує голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков.
У межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» тут провели капітальний ремонт з переплануванням 1 поверху акушерського-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.
«У заклад охорони здоров’я за державні кошти придбали сучасний комп’ютерний томограф, цифровий рентген та апарат УЗД. Таке передове та високоякісне устаткування дозволяє проводити оперативну діагностику і точно встановлювати діагноз», – наголосив Анатолій Полосков.
Окрім цього, лікарня закупила дефібрилятори, монітори пацієнта, центральні станції моніторингу, аналізатори крові та сечі.
«Завдяки модернізації лікарі працюють у нових комфортних умовах, а пацієнти мають доступ до широкого спектра медичних послуг», – зауважив очільник краю.


Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00