Над реконструкцією однієї з найбільших шкіл Закарпаття одночасно працюють 5 будівельних бригад.

2021-11-01 16:30:18
УРокосові – одна з найбільших шкіл області. Тут одночасно навчається майже 650 учнів. Місця для всіх катастрофічно не вистачає. Аби створити належні умови для навчання, тут триває будівництво корпусів загальноосвітньої школи. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
«Ніхто не хоче, щоб його чадо здобувало освіту у коридорі, комірчині чи у будівлі, геть для цього не призначеній, у похмурій, холодній і темній. Однак це реалії освітнього процесу в одному із навчальних закладів Хустщини», – зазначив Мирослав Білецький.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Для цього з державного бюджету вже було виділено 10 млн грн. Ще понад 10 млн грн передбачено з ДФРР.
За словами першого заступника очільника краю, роботи на будівництві тривають. Готовність об’єкта – 27%. П’ять будівельних бригад одночасно працюють над реконструкцією трьох корпусів.
У будівлі, де навчатимуться старші класи, вже демонтували другий поверх, влаштували нову покрівлю. Оскільки будівля стара, тут укріпили стіни, встановили нові вікна. Зараз виконують зовнішні (фасадні) і внутрішні роботи.
У корпусі, призначеному для актового залу школи, також підсилили стіни, влаштували бетонну основу на підлозі, тривають зовнішні і внутрішні роботи.
Найбільший об’єм робіт проведуть над будівлею, де навчатимуться учні початкових класів. Фундамент, який зводили ще у 70-х, доробили і вже змурували стіни першого поверху. Всього у корпусі їх буде 2.
«Саме цей фундамент я пам’ятаю на території рідної школи ще з учнівських часів. Десятки років він стояв недобудом, а заклад не мав такого потрібного йому приміщення. Але вже з наступного навчального року школа матиме не просто оновлені корпуси, розпочнеться нова сторінка її історії. У ній діти здобуватимуть освіту у сучасних, комфортних умовах», – прокоментував Мирослав Білецький.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00