Майже 130 тисяч вакцинованих закарпатців мають декларації із сімейними лікарями

2021-11-02 17:49:16
На Закарпатті найбільше вакцинованих із деклараціями – серед людей вікової групи 40–64 років. Це понад 18% від загальної кількості щеплених, які мають декларації з лікарями первинної медичної допомоги.
Національна служба здоров'я України запустила платформу, що містить інформацію щодо кількості щеплених українців із деклараціями у кожному регіоні та медичному закладі.
Так, 128,3 тис. закарпатців, які уклали декларації з сімейними лікарями, пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Кількість імунізованих хоча б однією дозою становить 166,2 тис. осіб.
Нагадуємо, що для отримання щеплення необов’язково мати декларацію з сімейним лікарем. Вакцинація безкоштовна, безпечна та комфортна для кожного.
У Закарпатській області продовжують розширювати мережу пунктів щеплення і центрів вакцинації. Зараз доступна й цілодобова імунізація. Кожен може обрати найзручнішу для нього локацію і зробити щеплення проти COVID-19, таким чином захистивши себе та рідних.