"Ми не повинні допустити такої ситуації у Закарпатті. Сьогодні це залежить від кожного з нас", – Анатолій Полосков

2021-11-03 09:55:17
На Закарпатті погіршується ситуація з поширенням коронавірусної інфекції.
За словами голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова, це не так критично, як в інших регіонах, але дуже насторожує.
До прикладу, на Херсонщині у місті Каховка ДСНС України розгорнула мобільний шпиталь для інфікованих COVID-19.
«Протягом кількох днів тут уже приймають хворих, оскільки у "ковідних" відділеннях лікарень немає місць для пацієнтів, яким потрібна стаціонарна допомога», – зауважив Анатолій Полосков.
У шпиталі перебуває 56 хворих на коронавірусну хворобу, з них 42 — потребують кисневої підтримки. 96,4% осіб, що тепер отримують допомогу в цій локації, — невакциновані.
«Ми не повинні допустити такої ситуації у Закарпатті. Сьогодні це залежить від кожного з нас. У наших силах це змінити: імунізація знижує ризик потрапити у лікарню.
Щеплення — це важливий крок, який може врятувати наше життя та здоров’я», – наголосив Анатолій Полосков.