На Закарпатті майже 70% щеплених за добу отримали першу дозу вакцини проти COVID-19.

2021-11-03 17:27:28
Вакцинальна кампанія в області триває: щоденно щеплення проти СOVID-19 роблять кілька тисяч закарпатців. Про це інформує Анатолій Полосков, голова облдержадміністрації.
«Ми працюємо над розширенням мережі локацій для імунізації, створюємо безпечні та комфортні умови для кожного охочого щепитися», – зауважив Анатолій Полосков.
За його словами, минулої доби, 2 листопада, перше щеплення зробили 3 112 краян. Це становить 69,7% від загальної кількості імунізованих за вчора – 4 467 осіб. Так, в області понад тиждень спостерігають тенденцію щодо високого відсотка щеплень першою дозою вакцини.
«Найголовнішим чинником, що спонукає закарпатців до імунізації, є те, що щеплення проти COVID-19 – це єдиний спосіб вберегти себе та своїх близьких від ускладнень, які може спровокувати вірус», – наголосив очільник краю.