На завершальному етапі ремонт кількох ділянок автошляху регіонального значення Р-21 Долина – Хуст.

2021-11-04 18:32:10
Умежах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» тривають роботи з покращення дорожньої інфраструктури Закарпаття.
На кількох ділянках автошляху регіонального значення Р-21 Долина – Хуст ремонт вже майже завершений. Про це повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
За його словами, між селами Липча та Іза підрядна організація наносить горизонтальну розмітку. Раніше тут уклали верхній шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону та частково облаштували тротуари.
Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, на цій ділянці також укріплюють узбіччя ґрунтом та щебенево-піщаною сумішшю.
«Роботи на Р-21 тривають майже щоденно, оскільки у планах – повністю відновити дорожнє полотно на цьому маршруті якісно та надійно, допоки погодні умови сприяють цьому», – підкреслив Ігор Шинкарюк.