Комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в області працювала з громадами Ужгородського району.

2021-11-06 11:04:39
Найвищі темпи вакцинації від COVID-19 у Закарпатті – на Ужгородщині. Проте розрив у показниках між громадами-лідерками району та аутсайдерками чималий – понад 60%. 
На таку суттєву різницю в цифрах, низький рівень імунізації населення окремих громад звернула увагу комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в області.
Днями представники групи, створеної за ініціативи голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова, здійснили планові виїзди у Великоберезнянську, Костринську та Ставненську громади.
«Коли в одних громадах району щеплено понад 60-70% людей, а в інших немає й 10%, то про це варто говорити, варто зрозуміти причину такої ситуації, щоб встигнути її змінити, поки область перебуває в «жовтій» зоні і поки є всі можливості та зручності для того, аби якнайбільше наших краян могли вакцинуватися», – зауважила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області.
Комунікативна група провела роз’яснювальну роботу та поспілкувалася з представниками органів місцевого самоврядування, освітянами, керівниками релігійних організацій, підприємцями та іншими мешканцями громад. 
Як підкреслив заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин, такі зустрічі, без сумніву, ефективні, а перші позитивні результати роботи групи на місцях вже показують громади Тячівщини та Рахівщини. 
«Разом із духовенством обговорили можливість проведення після богослужінь додаткових бесід із вірянами щодо важливості вакцинації, до яких зможуть приєднатися й медики», – прокоментував Віталій Дупин.
Комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в області продовжує свою роботу.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00